Hledáte spolehlivý obchod s dekoracemi? Jsme tu pro Vás…

Milujeme venkovský styl bydlení, a proto v naší nabídce najdete v tomto duchu bytové i zahradní dekorace, doplňky i nábytek.

 

A víte, jak to vlastně všechno začalo? Kde se vzala myšlenka založit internetový obchod s věcmi, které zútulní každý domov?

Před zhruba 6. lety jsem hledal dárek pro moji sestru, která právě zařizovala své nové bydlení. Neměl jsem čas běhat po obchodních domech z krámu do krámu, a tak jsem hledal způsob, jak nákup dárku vyřešit online. Ale nedařilo se. Nabídka mi nevyhovovala a když už jsem našel něco, co by se mě (snad i sestře) líbilo, obchod nebudil důvěru.

 

Tak vznikl nápad vybudovat místo, kde pohodlně a především spolehlivě nakoupíte krásné věci pro sebe i své blízké.  NOVAline.

 

Abychom mohli společně řešit i dárky na poslední chvíli, 95% nabízené zboží MÁME SKLADEM. Přijaté objednávky tedy můžeme vyřizovat ihned a ještě ten samý den předat zásilku dopravci. Dopravce tak klepe s balíčkem na dveře již druhý den po objednání.

 

Líbilo by se Vám takto řešit dárky k narozeninám, Vánocům, výročí či svatbě?

 

Vyzkoušejte nás!

 

vzorková prodejna novalińe

kamenná prodejna novaline

 

Hledáte praktické a stylové nádobí? Zkuste české smaltované

Smaltované doplňky mají v naší nabídce již pěkných pár let své čestné místo. Jsou oblíbené pro svůj krásný venkovský design a především prvotřídní kvalitu a funkčnost. Nová kolekce v hravých pastelových barvách (ale mysleli jsme i na ty z Vás, kteří raději bílou klasiku, nebojte) je navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky všech hospodyněk. čtěte více …

Víte, že máme první kamennou prodejnu?

Od teď se s námi každý všední den můžete osobně potkat v nově otevřené kamenné prodejně, která zároveň slouží i jako výdejní místo pro Vaše zásilky. Můžete si tak v klidu vybrat z pohodlí domova a zboží si přijít prohlédnout a vyzvednout osobně. čtěte více …

Pikniková deka láká ke stolování v přírodě. Využijte pěkné jarní dny!

Ačkoli právě panuje ryze aprílové počasí, brzy se dočkáme pravých prosluněných jarních dnů. Využijte volné chvíle k výletu a procházce v přírodě. Vyrazit můžete klidně do lesa za domem, nebo se můžete vydat objevovat vzdálenější kouty naší země. Zkuste tentokrát vynechat návštěvu restaurace a uspořádejte piknikčtěte více …

Stolní hodiny – retro budík NOVAline

Stolní hodiny – plechový retro budík DEK5814

 

Plechové hodiny CAFE DE LA TOUR příjemné doladí příjemné prostředí stylového koutku pro odpočinek.  Průměr ciferníku je 20cm. Celkové vnější rozměry hodij jsou 33x23x8,5cm.    tichý chod hodin zajišťuje strojek Quartz napájený tužkovou baterií.

 

Při každém pohledu na tento budík se nám vybaví vzpomínky.  Hodiny se stanou příjemným společníkem vašeho odpočinkového koutku.

čtěte více …

Tyrkysové nádobí Costa Nova … podlehnete?

Hledáte způsob, jak oživit kuchyni a každý den si užívat krásně prostřený stůl? Není nic jednoduššího, než se nechat zlákat překrásnou portugalskou kameninou z městečka Costa Nova.

Kolekce vás nadchne svou elegancí, jednoduchými tvary, ale především svou úžasnou tyrkysovou barvou, která vám pokaždé připomene dovolenou u moře. čtěte více …

Jak snadno a bez námahy přemístit těžké květináče

Rostliny jsou krásnou dekorací interiéru a rozhodně patří do každé místnosti v domě. Čistí a zvlhčují vzduch a vnáší do prostoru kousek přírody. Domov bez rostlin není úplný. Máte jich dostatek?

 

Především velké vzrostlé rostliny působí velmi efektně. K velké rostlině však patří i velký těžký květináč. Jak si ale poradit s jejich přemístěním při úklidu nebo přesazování, aby vaše záda netrpěly? Jednoduché řešení nabízí pojízdné podstavce pod květináče. A proč si alespoň jeden takový pořídit? Čtěte dál… čtěte více …

8 tipů na praktické stojany na květiny

Potřebujete oživit interiér, zaplnit prázdný kout nebo pomyslně rozdělit prostor? Rostliny se stojany na květiny jsou k tomu přímo jako stvořené.

 

 

Rostliny patří nejenom na zahradu, ale i do interiéru naší domácnosti nebo kanceláře. Čistí ovzduší, slouží jako úžasná dekorace a vnáší do prostoru malý kousek přírody.

 

 

Květináče s rostlinami nejlépe vyniknou v otevřeném prostoru – na komodě, polici nebo speciálním stojanu na květiny. Vybrali jsme pro vás 8. nejprodávanějších kousků, které povýší krásu vašich rostlin a oživí každý kout v domě. čtěte více …

10 tipů na dekorace a doplňky pro zahrádkáře

Jaro přichází a s ním i nezbytná péče o rostliny na terase, balkónu a zahradě. Připravili jsem pro vás několik tipů na vychytané zahradní dekorace a doplňky, které budou vaší zahradě náramně slušet. čtěte více …

Kamenná prodejna NOVAline

Kamennou prodejnu jsme plánovali zřizovat až příští rok.  Jak to ale bývá, většina změn v životě přichází nečekaně a o pronájmu obchodních prostor na náměstí v Rosicích, jsme se dozvěděli těsně před ukončením soutěže na pronájem.  Na rozhodnutí jsme měli pouhé tři dny.

 

čtěte více …