Zahradní dekorace

Zahradní dekorace

 

čtěte více …

Na řadu přichází zahradní ohniště, už je ten pravý čas!

Příroda nám už dopřává krásné slunečné dny, a tak není na co čekat! Zapalte oheň, opékejte, grilujte a užívejte si společné chvíle u dobrého jídla.

 

Stihnete to ještě dnes nebo naplánujete něco na víkend?
 

čtěte více …

Vlastní bylinková zahrádka

Čerstvé bylinky dodají každému jídlu úžasnou chuť, vůni i barvu. Jejich pěstování navíc není žádná věda,  a tak si můžete doma snadno vytvořit vlastní bylinkovou zahrádku. Stačí k tomu pár květináčků a Vaše kuchyně rázem ožije.

 

A nezapomeňte i na šikovné pomocníky, kteří Vám pomohou s přípravou jídla. Co takhle chleba s pažitkou nebo domácí bylinkové pesto? Nůžky i hmoždíř máme. A vy?

čtěte více …

Jarní stodola v obklopení zahradních dekorací

Říkali jsme si, že by byla velká škoda nevyužít tuto krásnou stodolu k jarnímu focení. Vybrali jsme si krásný mrazivý únorový den, navozili dekorace a začali zdobit. Pod rukama nám vznikal krásný rustikální kout plný zahradních dekorací a doplňků, které od nás z eshopu i prodejny dobře znáte.

 

 

Vybrali jsme top produkty, ale i pár novinek z letošní kolekce. Společně jim to podle nás moc sluší a stejně krásně, jako stodolu, můžou zdobit i Vaši zahradu. čtěte více …

Čím oživit zahradu? Zkuste dřevěné zahradní dekorace

Zahrada je krásná po celý rok. V každém ročním období jinak, ale vždy je na co koukat. A zahradní dekorace její krásu dokáží perfektně vyzdvihnout.

Vyniknou mezi květy, ale stejně tak krásně budou vykukovat z pod spadaného listí nebo sněhové peřiny.

čtěte více …

Venkovský styl: Bydlení, které má duši

Vždy jsme moc rádi, když nám pošlete fotografie svého domova. Většinou se na nich najdou i nějaké krásné kousky od nás, o to větší pak máme radost. Je úžasné vidět, že věci, které pro Vás s láskou vybíráme, plní domovy po všech koutech České a Slovenské republiky. A dělají z nich jedinečná místa pro každodenní život. čtěte více …

Zajistí pohodlí a dodají šmrnc kuchyni …. podsedáky na židle

Podsedáky na židle jsou nejenom praktické z hlediska pohodlí, které nabízí, ale jsou i snadným způsobem, jak dodat židlím a celé kuchyni nový vzhled. Můžete je tak měnit podle své chuti a sladit je tak třeba se sezónními dekoracemi. Na jaro květinové v pastelových barvách, na podzim vínové nebo modré a na Vánoce klasické červené. Díky sedákům tak i chráníte židli před poškráváním a v chladných měsících navíc příjemně zahřejí. čtěte více …

Costa Nova … podlehnete?

Hledáte způsob, jak oživit kuchyni a každý den si užívat krásně prostřený stůl? Není nic jednoduššího, než se nechat zlákat překrásnou portugalskou kameninou z městečka Costa Nova.

Kolekce vás nadchne svou elegancí, jednoduchými tvary, ale především svou úžasnou tyrkysovou barvou, která vám pokaždé připomene dovolenou u moře. čtěte více …

Únorové nahlédnutí do prodejny … Vítáme Vás

Vzhled naší prodejny se mění doslova ze dne na den. Některé zboží máme jen po pár kusech, a tak mizí doslova rychlostí blesku. Ale nebojte se. Prázdných regálů a polic se u nás nikdy nedočkáte. Vše, co putuje do balíčků a uvolní na prodejně místo, obratem nahradíme něčím jiným. čtěte více …

Vůně do bytu Boles d’olor … láska na první přičichnutí

Španělská společnost Boles d’olor se sídlem v Barceloně se zaměřuje na výrobu těch nejkvalitnějších interiérových vůní. Již od roku 1977 zakladatel Eugeni Boix po boku zkušených techniků a designérů tvoří dokonalé doplňky, které provoní každý kout domova.

 

K výrobě bytových vůní používají ty nejlepší suroviny, jsou věrni tradičním způsobům výroby, kladou důraz na detail a neustále zlepšují jejich design v souladu s novými trendy. Díky tomu mohou zaručit tu nejvyšší kvalitu svých výrobků.
  
čtěte více …