Dárek pro milovníky vína: originální zátky na láhev vína

Láhev dobrého vína si s chutí otevře nejeden z nás. Po dlouhém a náročném pracovním dni je relax se skleničkou vína téměř nezbytný. Vypnout hlavu, zapomenout na pracovní povinnosti a odpočívat.

 

Občas se stane, že láhev zůstane nedopitá. V tom případě je nutné poohlédnout se po nějaké zátce, která ochrání víno před zvětráním a umožní nám snažší skladování v lednici.

 

Zátka na láhev s hravými motivy bude milým dárkem pro všechny milovníky vína. Zátka se sovou, jako symbol moudrosti, s kočkou pro milovníky čtyřnohých chlupáčů, fotbalový míč pro fotbalisty, slon pro štěstí, rybka pro rybáře nebo kůň pro vášnivé jezdce/jezdkyně.Rohožky, které zbaví boty bláta a špíny

Už vstup do domu vytváří první dojem o bydlení majitele. Proč ho tedy zbytečně kazit starou rohožkou, která má už své odžité a vlastně už ani pořádně neslouží. Raději před dveře vyberte novou. Takovou, která bude nejenom perfektně plnit svoji funkci, ale zároveň bude ozdobou vchodových dveří.

 

Rohožky mají samozřejmě především zbavit boty špíny, kterou bychom si jinak nosili do domu.  Jejich estetická funkce však není o nic méně důležitá. Každý prostor u hlavních dveří s krásnou rohožkou hned ožije.Venkovní hodiny s ptačím zpěvem.

Kategorie: Velikonoce,

Venkovní hodiny s ptačím zpěvem.

Znáte naše zpěvné ptáky? Můžete s Vašimi dětmi poznávat a učit je ptactvo podle zpěvu.   Hodiny mají 24. hodinový cyklus, kde je zajištěno, aby od 22:00 do 5:00 ráno ptáčci nezpívali. 🙂

 

Venkovní nástěnné hodiny mají krytý strojek hodin silikonovým těsněním pod krytem ze zadní části.  strojek hodin je tak chráněn současně i proti usazování prachu.

 

Sklíčko hodin je také chráněno silikonovým těsněním, které zabrání vtečení vody i v případě deště, nebo přímého styku s vodou, kdy by na zavěšené hodiny na zdi zapršelo.  Venkovní nástěnné hodiny je ale doporučeno umísťovat např. pod zastřešenou pergolu, kde nepronikají dlouhodobě přímé sluneční paprsky, které by mohly vyšisovat obrázky ptáčků.

 Jak vyrobit podzimní věnec na dveře

Vchodové dveře jsou ideálním místem pro sezónní dekorace. Stejně tak jako svůj domov můžete podzimně naladit i vstup do domu. Pěkný věnec na dveře Vás bude ozdobou celého domu. Zvonek nebo klepadlo?

Ač se to zdá být pro mnohé přežitek, i v dnešní době se klepadla na dveře těší oblibě. Jsou totiž nápaditou ozdobou, co se jen tak neokouká. Hodí se k menším domkům i okázalým stavbám a usedlostem. Ideální jsou pro masivní dveře od chat a chalup. Víte ale, odkud se klepadla vzala, jaká je jejich tradice a v jakých podobách se dají dnes sehnat?Novinky z veletrhu FOR DECOR & HOME 2018

Kategorie: Andělé, NOVAline, Vánoce,

Podzimní veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME 2018 se jako tradičně každý rok nese převážně v duchu nadcházející vánoční sezóny. Na jednotlivých stáncích vystavovatelů jsme tak nemohli přehlédnout aktuální trendy a novinky vánočních dekorací a ozdob. Tip na dárek pro cyklisty

Jste pozvaní na návštěvu, oslavu narozenin, výročí nebo svatbu a lámete si pořád dokola hlavu s tím, co přinést za dárek? Pokud jde o někoho, komu je jízdní kolo velkým koníčkem, máme pro Vás jeden krásný tip. Vlastně možná hned tři.Malé a šikovné taburety

Kategorie: Nábytek,

Malý sympatický kus nábytku, který nezabírá místo a je vždy v pohotovosti, připraven k posezení, případně k odložení. Využijte pro  nečekané návštěvy, ale také ve chvílích kdy chcete mít pohodu sami pro sebe. Jako podnožka ke křeslu nebo pohovce fungují perfektně. Objevte kouzlo zahradní lavice!

V dnešní době je zvykem pořizovat na venkovní posezení kovové nebo dřevěné židle. Zahradní lavice však mají své nezaměnitelné kouzlo. Jsou typickou součástí venkovských zahrad i předzahrádek. Lavička před domem nebo na zahradě pod stromem je prostě dokonalá. Je ideálním místem k odpočinku po náročném dni, navíc uprostřed Vašeho vlastního kousku přírody. Srpnové nahlédnutí do prodejny

Kategorie: NOVAline,

Jako každý měsíc Vám přinášíme malé nahlédnutí do prodejny. I v srpnu jsme pro Vás připravili spustu novinek do bytu i zahrady. Dorazily nové betonové nástěnné dekorace, litina, keramické krajáče i textil.