Costa Nova Friso

Costa Nova kolekce Friso.

 

Vybírejte z odstínů bílé, šedé, olivové, nebo terakoty.

https://www.costanova.pt/en/collections_415.html?en%2F=&idl=5

 

Vychutnejte si zahradní pohoštění přátelů, na ručně vypalovaných výrobcích portugalské kolekce Friso.

 

Nelamte si hlavu nad počtem kusů.  U nás nemusíte pořizovat celou kolekci. Můžete si vybrat třeba i po jednom kusu od barvy …

 

 Rohožka neslouží pouze našim miláčkům.

Kategorie: Dekorace do chalupy,

Letošní květen nepatřil mezi nejteplejší a bylo i hodně srážek.   Poznali jsme to i zvýšeným prodejem výrobku rohožky před dveře.

 

Představíme vám zde ty, které se v květnu nejvíce líbily.

 Jarní sezóna v plném proudu

Kategorie: Zahradní dekorace,

Počasí se konečně umoudřilo a nás čeká spousta příjemných chvil strávených v přírodě – ať už doma na zahrádce nebo venku v parku. Příroda je krásná sama o sobě, což se o většině neudržovaných zahrad říct nedá. K tomu, abychom se vychutnali volný čas v hezkém prostředí je potřeba i trochu té práce. Volný víkend a lákavé počasí přímo vybízí k první jarní brigádě.

 

Po práci však přichází zasloužená odměna! Posezení v upravené zahrádce nebo na osázeném balkónu bude hned příjemnější.Probuďte zahradu po zimě k životu

Kategorie: Zahradní dekorace,

Sice to na mnoha místech zatím moc jarně nevypadá, ale skrz sněhovou pokrývku brzy začnou vykukovat první květiny. A právě doba, kdy se zahrada začíná po zimě probouzet k životu, je ideální k tomu, začít s jarními pracemi.Jarní mámení

Kategorie: Zahradní dekorace,

Jaro se pomalu probouzí po dlouhé zimě. Není snad nikdo, kdo už ho toužebně nevyhlížel. I zarytí lyžaři si možná říkají, že dost bylo sněhu. Sluneční paprsky nás povytáhnou z teplých domovů stejně jako trávu z hlíny.

 

Po dlouhé zimě se i práce na zahrádce stává pro mnohé z nás jedním z nejmilejších koníčků. Vybíráme semínka, kupujeme sazenice všeho možného, ti šikovnější si je dokonce předpěstovávají sami.

 

A hurá na zahrady, zahrádky a záhonky. Je třeba využít příznivého počasí, vždyť zítra může klidně pršet.Čeká vás péče o jarní zahradu?

Kategorie: Zahradní dekorace,

Příroda se po dlouhé zimě začíná pomalu probouzet. V březnu nás čekají první práce na zahradě, které není radno odkládat. Právě v tomto čase odstraňujeme plevel, prořezáváme větve, vysazujeme stromky, keře a chystáme vše na sázení zeleniny. Bez toho všeho by zahrada v létě nebyla tou správnou oázou klidu a nejlepším místem pro relax. Pikniková deka láká ke stolování v přírodě. Využijte pěkné jarní dny!

Ačkoli právě panuje ryze aprílové počasí, brzy se dočkáme pravých prosluněných jarních dnů. Využijte volné chvíle k výletu a procházce v přírodě. Vyrazit můžete klidně do lesa za domem, nebo se můžete vydat objevovat vzdálenější kouty naší země. Zkuste tentokrát vynechat návštěvu restaurace a uspořádejte piknikJarní stodola v obklopení zahradních dekorací

Kategorie: Zahradní dekorace,

Říkali jsme si, že by byla velká škoda nevyužít tuto krásnou stodolu k jarnímu focení. Vybrali jsme si krásný mrazivý únorový den, navozili dekorace a začali zdobit. Pod rukama nám vznikal krásný rustikální kout plný zahradních dekorací a doplňků, které od nás z eshopu i prodejny dobře znáte.

 

 

Vybrali jsme top produkty, ale i pár novinek z letošní kolekce. Společně jim to podle nás moc sluší a stejně krásně, jako stodolu, můžou zdobit i Vaši zahradu.Umělé tulipány jako živé

Kategorie: Velikonoce,

Květiny dokáží v interiéru doslova zázraky, možná proto je tak milujeme. Každý prostor s nimi rázem ožije a rozzáří se. Než se ale dočkáme těch pravých ze zahrádky, budeme si muset vystačit s umělými, které jsou však od živých téměř k nerozeznání.

 

I když venku všechno ještě spí pod sněhovou přikrývkou, můžeme si doma vytvořit svěží jarní atmosféru. Umělé tulipány jsou k tomu jako stvořené.3 tipy na originální dárek pro švadlenu

Pro někoho je práce pouze nutná a otravná činnost. Pro jiné – ty šťastnější-, je jejich každodenní práce velkým koníčkem, zábavou a radostí. Neznáme švadlenku, která by neoplývala láskou k látkám, barvám a materiálům. Jednoduše máme kolem sebe ženy milující svoji práci, která je jim životní láskou a naplněním. Při šití mohou naplno využít svoji kreativitu, pečlivost a smysl pro detail. Pod jejich rukama vznikají krásné kusy oblečení i bytového textilu.