Jak na dětský pokoj ve vintage stylu?

Dětské pokoje mnohdy hýří výraznými barvami a vzory, že z toho jde hlava kolem. Hravý a veselý pokoj však dokážete zařídit i v jemných tlumených barvách, stačí se zaměřit na správné doplňky, které vykouzlí z pokoje pohádkové království.

 

Když jsme poprvé zahlédli fotografie dětského pokoje paní Kláry, věděli jsme, že přesně takový pokojíček nám na blogu nesmí chybět. Decentní a elegantní dětský pokoj ve vintage stylu, ten si prostě svoji chvíli slávy zaslouží. Tak se pojďte porozhlédnout po království, kterému kraluje malý Miky.

 



Blíží se DEN OTCŮ!

Už v neděli 17. 6. 2018 je DEN OTCŮ !

 

Potěšte toho svého malým dárkem, který jistě ocení. Nebo snad pohrdne lahví vychlazeného piva?

Stylové a praktické otvíráky na pivo tátové prostě potřebují!



Zahradní a venkovské svatby si zamilujete!

Letní měsíce jsou jako stvořené pro pro venkovské svatby v přírodě. Oblíbené jsou louky, prostranství u rybníka nebo velmi moderní svatba ve stodole. Všem těmto místům vévodí rustikální přírodní styl a něžné romantické bílé dekorace.

 

Svatba v přírodním stylu si získá všechny ty, kterým příroda přirostla k srdci a mají rádi uvolněný pohodový styl života.



Na řadu přichází zahradní ohniště, už je ten pravý čas!

Kategorie: Zahradní dekorace,

Příroda nám už dopřává krásné slunečné dny, a tak není na co čekat! Zapalte oheň, opékejte, grilujte a užívejte si společné chvíle u dobrého jídla.

 

Stihnete to ještě dnes nebo naplánujete něco na víkend?



Vlastní bylinková zahrádka

Čerstvé bylinky dodají každému jídlu úžasnou chuť, vůni i barvu. Jejich pěstování navíc není žádná věda,  a tak si můžete doma snadno vytvořit vlastní bylinkovou zahrádku. Stačí k tomu pár květináčků a Vaše kuchyně rázem ožije.

 

A nezapomeňte i na šikovné pomocníky, kteří Vám pomohou s přípravou jídla. Co takhle chleba s pažitkou nebo domácí bylinkové pesto? Nůžky i hmoždíř máme. A vy?



Jarní stodola v obklopení zahradních dekorací

Kategorie: Zahradní dekorace,

Říkali jsme si, že by byla velká škoda nevyužít tuto krásnou stodolu k jarnímu focení. Vybrali jsme si krásný mrazivý únorový den, navozili dekorace a začali zdobit. Pod rukama nám vznikal krásný rustikální kout plný zahradních dekorací a doplňků, které od nás z eshopu i prodejny dobře znáte.

 

 

Vybrali jsme top produkty, ale i pár novinek z letošní kolekce. Společně jim to podle nás moc sluší a stejně krásně, jako stodolu, můžou zdobit i Vaši zahradu.



Čím oživit zahradu? Zkuste dřevěné zahradní dekorace

Kategorie: Zahradní dekorace,

Zahrada je krásná po celý rok. V každém ročním období jinak, ale vždy je na co koukat. A zahradní dekorace její krásu dokáží perfektně vyzdvihnout.

Vyniknou mezi květy, ale stejně tak krásně budou vykukovat z pod spadaného listí nebo sněhové peřiny.



Venkovský styl: Bydlení, které má duši

Kategorie: NOVAline, Provence styl,

Vždy jsme moc rádi, když nám pošlete fotografie svého domova. Většinou se na nich najdou i nějaké krásné kousky od nás, o to větší pak máme radost. Je úžasné vidět, že věci, které pro Vás s láskou vybíráme, plní domovy po všech koutech České a Slovenské republiky. A dělají z nich jedinečná místa pro každodenní život.



Zajistí pohodlí a dodají šmrnc kuchyni …. podsedáky na židle

Kategorie: Bytový textil,

Podsedáky na židle jsou nejenom praktické z hlediska pohodlí, které nabízí, ale jsou i snadným způsobem, jak dodat židlím a celé kuchyni nový vzhled. Můžete je tak měnit podle své chuti a sladit je tak třeba se sezónními dekoracemi. Na jaro květinové v pastelových barvách, na podzim vínové nebo modré a na Vánoce klasické červené. Díky sedákům tak i chráníte židli před poškráváním a v chladných měsících navíc příjemně zahřejí.



Costa Nova … podlehnete?

Hledáte způsob, jak oživit kuchyni a každý den si užívat krásně prostřený stůl? Není nic jednoduššího, než se nechat zlákat překrásnou portugalskou kameninou z městečka Costa Nova.

Kolekce vás nadchne svou elegancí, jednoduchými tvary, ale především svou úžasnou tyrkysovou barvou, která vám pokaždé připomene dovolenou u moře.