Dřevěné sochy do zahrady z teakového a palmového dřeva.

Kategorie: Zahradní dekorace,

Vyřezávané dřevěné sochy do zahrady jsou jsou díky ručnímu zpracování, každá vždy originálem.     Například vzdušné kořínky palmy na povrchu soch, umožní vyrobit z kusu dřeva i chlupaté střapaté sele.

 

Prohlédněte si, co vše je možné z teakového a palmového dřeva vyrobit a následně umístit do interiéri i na zahradu.Ekologický teakový nábytek a dekorace |

Kategorie: Zahradní nábytek,

Teakové dřevo se v minulosti používalo na výrobu palub podí. Díky svým vlastnostem odolává s naprostou lehkostí vlhku a nepříznivým povětrnostním vlivům.

 

Pokud zvolíte teakové dřevo pro venkovní zahradní nábytek, bude vám sloužit dlouhá léta.

Jak ale správně udržovat například zahradní dřevěné sochy z teakového dřeva? Podle čeho lapač snů vybírat?

Kategorie: Provence styl,

Význam lapače snů umístěného nad postelí.

 

Lapač snů , nebo-li indiánský amulet pro lepší spaní. Podle staré legendy vytvořila první indickou lásku na rad šamana, když nemohla uklidnit své dítě, které plakalo celou noc. Věřila, že ho trápí zlé sny a dokáže mu pomoci.

 

Význam záchranných snů spočívá v zachycení špatných snů v síti, které jsou zničeny denním světlem ráno. Dobré sny sklouznou po pěříčku zpět do duše spícího, proto nejlepším místem pro jejich umístění je blízko postele.

 Zahradní venkovní ohniště

Výběr venkovních ohnišť je dnes široký.  Můžete vybírat základní ohniště vyrobené z plechu a litiny. Jak ale vybrat ten správný typ ohniště, které bude sloužit a splní naše očekávání?

 

Jaký prostor pro umístění potřebujete? Budete ohniště využívat vyjímečně, nebo sezónně od dubna do září? Bude umístěno na dlažbě, nebo využijete provizorně místo na trávníku?

 Krbová římsa

Krbová římsa dovolí umístění rodinného krbu i tam, kde malý prostor nedovolí.

 

Mezi nejoblíbenější krbové římsy patří obložky o šířce 110 – 115cm.  Dovolí umístění i v malém prostoru panelákového bytu.

 

Jsou nenáročné na montáž a je zaručena stabilita i při postavení bez kotvení do zdi. Celová hmotnost u tohoto typu krbových říms je cca 18kg.    Vrchní odkladová deska je většinou ve výšce 100 – 105cm nad zemí.

 Policové konzole

Před samotným výběrem policové konzole si zodpovězte otázku, jak bude hluboká police, pro kterou policové konzole vybíráte, jak bude polička dlouhá a z jakého materiálu bude vyrobená.

 

Stále oblíbenější police z masivu a délce i 200cm, potřebují jiný typ konzolí, než konzolky pro uchycení poličky pro pár květin.

 

Zavolejte na naši infolinku  734 322 587 (po-pá 8-17h), kde Vám ochotně pomůžeme zvolit vhodný typ výrobku a zajistíme okamžité odeslání.