Červencové radosti na prodejně!

Příjemné počasí už od května umožňuje vystavět na úžas krásné dekorace a doplňky i kolemjdoucí. Právě teď zdobí chodník Před prodejnou úžasná dřevěná  lavice , na které najdete ukázky bytových i zahradních doplňků, které obchody doslova přeteká. Pro ty z Vás, kteří nás ráno cestou do práce nemíjíjí, jsme připravili malou ukázku toho, jak právě v červenci na prodejně vypadalo.Lapače snů a jejich význam

Kategorie: Provence styl,

Lapač snů , nebo-li indiánský amulet pro lepší spaní. Podle staré legendy vytvořila první indickou lásku na rad šamana, když nemohla uklidnit své dítě, které plakalo celou noc. Věřila, že ho trápí zlé sny a dokáže mu pomoci.

 

Význam záchranných snů spočívá v zachycení špatných snů v síti, které jsou zničeny denním světlem ráno. Dobré sny sklouznou po pěříčku zpět do duše spícího, proto nejlepším místem pro jejich umístění je blízko postele.Modrá vs. růžová … kuchyně má hrát barvami!

Kategorie: Kuchyně,

Kde jinde než v kuchyni, můžete více upustit uzdu své fantazii! A nejen při vaření. Do moderních bílých kuchyní ve venkovském stylu jsou barevné doplňky více než potřeba.Ego dekor smaltované nádobí

Praktické, s tradicí, nápadem i duší … přesně tak jsou šumavé nádobí od firmy Ego dekor . Bílá klasika nebo tyrkysová stylovka, rozhodnutí už necháme čistě na Vás. Jsme si jistý, že při výběru nemůžete šlápnout vedle!Ego dekor smaltované nádobí

Kategorie: Velikonoce,

Ego dekor smaltované nádobíJak na dětský pokoj ve vintage stylu?

Dětské pokoje mnohdy hýří výraznými barvami a vzory, že z toho jde hlava kolem. Hravý a veselý pokoj však dokážete zařídit i v jemných tlumených barvách, stačí se zaměřit na správné doplňky, které vykouzlí z pokoje pohádkové království.

 

Když jsme poprvé zahlédli fotografie dětského pokoje paní Kláry, věděli jsme, že přesně takový pokojíček nám na blogu nesmí chybět. Decentní a elegantní dětský pokoj ve vintage stylu, ten si prostě svoji chvíli slávy zaslouží. Tak se pojďte porozhlédnout po království, kterému kraluje malý Miky.

 Blíží se DEN OTCŮ!

Už v neděli 17. 6. 2018 je DEN OTCŮ !

 

Potěšte toho svého malým dárkem, který jistě ocení. Nebo snad pohrdne lahví vychlazeného piva?

Stylové a praktické otvíráky na pivo tátové prostě potřebují!Zahradní a venkovské svatby si zamilujete!

Letní měsíce jsou jako stvořené pro pro venkovské svatby v přírodě. Oblíbené jsou louky, prostranství u rybníka nebo velmi moderní svatba ve stodole. Všem těmto místům vévodí rustikální přírodní styl a něžné romantické bílé dekorace.

 

Svatba v přírodním stylu si získá všechny ty, kterým příroda přirostla k srdci a mají rádi uvolněný pohodový styl života.Na řadu přichází zahradní ohniště, už je ten pravý čas!

Kategorie: Zahradní dekorace,

Příroda nám už dopřává krásné slunečné dny, a tak není na co čekat! Zapalte oheň, opékejte, grilujte a užívejte si společné chvíle u dobrého jídla.

 

Stihnete to ještě dnes nebo naplánujete něco na víkend?Vlastní bylinková zahrádka

Čerstvé bylinky dodají každému jídlu úžasnou chuť, vůni i barvu. Jejich pěstování navíc není žádná věda,  a tak si můžete doma snadno vytvořit vlastní bylinkovou zahrádku. Stačí k tomu pár květináčků a Vaše kuchyně rázem ožije.

 

A nezapomeňte i na šikovné pomocníky, kteří Vám pomohou s přípravou jídla. Co takhle chleba s pažitkou nebo domácí bylinkové pesto? Nůžky i hmoždíř máme. A vy?