Potřeby na kempování

Kempování – oblíbený český koníček

 

Je pouze málo lidí, kteří nikdy nezažili noc v kempu, pod stanem nebo dokonce pod širým nebem. Češi jsou národem, který kempování miluje a není divu! Naše krásná krajina ke kempování přímo vybízí. Na “čundr” je ale potřeba se pořádně vybavit, protože jak praví slavné skautské heslo: “Buď připraven!” Je dobré vědět, že nás na výletě nemůže nic zaskočit.

 

Vybavení na kempování se liší podle prostředí a terénu, do kterého se chystáme vyjet. Nejdůležitějším aspektem kempování a ježdění na výlety je samozřejmě strava. No a co je na kempování lepší než třeba takový pravý kotlíkový guláš?

 

V dnešním článku o kempování si představíme jak výbavu na vaření, tak další vychytávky, které správný výletník jistě při kempování využije.

 Dekorace do zahrady Buddhové

Dekorace do zahrady Buddhové

 

V letních měsících jsme plní energie a máme chuť zkrášlovat svoje obydlí a jeho okolí. Nedílnou součástí domova je pro ty šťastnější zahrada, pro ostatní alespoň terasa nebo balkon. Ve všech případech ale není snad lepší způsob, jak si obydlí zkrášlit, než koupí dekorací do zahrady.

 

Dekorace do zahrady můžete na našich stránkách najít v různých formách – sluneční hodiny, venkovní hodiny nebo třeba zahradní umyvadla. Dnes si ale představíme dekorace do zahrady vyrobené z betonu – sošky Buddhů.

 

Pokud tedy považujete svoji zahradu za ráj klidu, pohody a místo ideální k relaxaci, pak je tento článek právě pro vás.

 Venkovní dekorace andělé

Venkovní dekorace v podobě andělů

 

Venkovní dekorace jsou důležitou součástí vybavování zahrad, teras nebo balkonů. Pomáhají nám cítit se doma i venku, zkrášlují a zútulňují místo a v neposlední řadě sklízejí obdivné pohledy všech návštěv!

 

Venkovních dekorací v naší nabídce najdete nepřeberné množství – najdete zde pítka pro ptáčky, zahradní nábytek nebo věci z litiny. V dnešním článku si však představíme venkovní dekorace z betonu v podobě malých i velkých andělů. Andělé budou tiše, ale bedlivě střežit vaši zahradu a vám budou dělat radost.

 

Výběr těch nejkrásnějších venkovních dekorací andělů najdete v dnešním článku.

 Zahradní sochy z betonu

Zahradní sochy z betonu

 

Zahrada je pro většinu z nás místem, kam utíkáme před každodenním stresem a někteří i před ruchem velkoměsta. Je tedy potřeba o zahradu náležitě pečovat. A to nejen po pěstitelské stránce, zahradě prospívá i zkrášlování praktickými vychytávkami nebo dekoracemi, jako jsou pítka pro ptáčky, hmyzí hotely nebo zahradní sochy.

 

Zahradní sochy dokáží neuvěřitelně oživit a ozdobit zahradu. Hodí se jako dominanta skalky, společníci k zahradnímu posezení nebo jako tišší hlídači záhonků. Zahradní sochy, které najdete v naší nabídce, jsou vyrobené z betonu, takže nejsou výhodné pouze z estetické stránky. Beton je velice odolný materiál, který nepřekvapí žádné počasí – déšť, přímé sluneční záření, ani mráz.

 

Zahradní sochy jsou ideálními doplňky pro vaši zahradu, pojďte se tedy podívat, z jak nádherné a široké škály výrobků můžete vybírat.

 Barvy a laky při údržbě zahradního vybavení.

Kategorie: Technická podpora,

Barvy a laky pro povrchový nátěr.   Vybrali jsme osvědčené barvy dle materiálu výrobků, které u nás můžete pořídit.

 

Barvy na kov

 

Na našich výrobcích jsme testovali barvy doporučené na litinu, hliník, různé druhy plechů a samozřejmě materiály, z nichž si necháváme vyrábět zahradní nábytek a zahradní lavice.

 

Barvy na ohniště, krby a grily

 

Ohniště a grily často nepotřebují údržbu. Pokud ale dojde k poškození povrchu, nebo ulomení části ohniště, doporučujeme povrch ošetřit žáruvzdornou barvou určenou na opravy krbů a pro použití na kovářské výrobky.

 

Mezi nejosvědčenější patří Alkyton. Zasychá po 2 hodinách na dotek, pro manipulaci s výrobkem již po 8 hodinách.Potřebujete vytvořit svépomocí sifon k zahradnímu umyvadlu ?

Kategorie: Zahradní umyvadla,

Sifon, zápachová uzávěrka i pachová uzávěrka. Mnoho významů, ale i laik přesně ví, o co se jedná.

 

Sifon vytváří sloupec vody, který zabraňuje pachům z kanalizace vnikat ven do ovzduší přes napojení rýny domu na kanalizaci,  dřezu v kuchyni, podlahovému kanálku v garáži či v koupelně, ale i vstupování pachů z odpadu do pračky.

 

My se ale zaměříme na pachy ze zahradního umvadla, pokud chceme dodatečně zahradní umyvadlo namontovat a v minulosti jsme je neplánovali.  Pokud již při stavbě domu a oplocení zahrady přemýšlel projektant nad situací vodovodu na zahradě, máte situaci vyřešenou.

 

Z 90% se ale pro montáž zahradního umyvdla majitel rozhodne