Novinky z veletrhu FOR DECOR & HOME 2018

Kategorie: Andělé, NOVAline, Vánoce,

Podzimní veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME 2018 se jako tradičně každý rok nese převážně v duchu nadcházející vánoční sezóny. Na jednotlivých stáncích vystavovatelů jsme tak nemohli přehlédnout aktuální trendy a novinky vánočních dekorací a ozdob. Romantické sošky andělů

Kategorie: Andělé,

Sošky v podobě andělů působí velmi vznešeně, něžně a romanticky. Tyto křehké bytosti prý nad námi dokáží držet ochranou ruku, tak proč je nevpustit do svých domovů. Budou nás chránit a opatrovat. Stejně jako vám, andělé udělají radost také vašim blízkým a při každém pohledu je zahřejí na duši.

 

Andělé mohou dělat společnost na polici či komodě po celý rok. Na jeho konci v předvánočním období budou po boku vánočních ozdob zároveň krásnou vánoční dekorací. Přeci jen andělé jsou s obdobím Vánoc tak nějak neoddělitelně spojeni.Romantický interiér v novostavbě

Dnes nás zaujal článek na portálu bydleni.idnes.cz, který představil majitele novostavby zařízené v moderním venkovském stylu.

 

Vykouzlila romantický interiér v novém nízkoenergetickém doměAnděl a hřejivé dekorace

Kategorie: Andělé,

Andělé a andílci z výstavy FOR HOME DECOR 2015, jsme zařadili do vlastní kategorie ANDĚLÉ.

Nyní v mnoha variantách a rozměrech. Andělé sedící na hraně nábytku, stojící s čajovou svíčkou, ležící, anebo hadrové andělky.

 Inspirace láskou

Tento týden naleznete v kategorii NOVINKY tipy na doplňky a dekorace do domu či bytu (nebo milé dárky pro Vaše blízké) , které byly inspirovány láskou.

 

A co jiného je symbolem lásky, než-li motiv srdce!Houpací koně, medvídci a něžní andělé…maličkosti, které vykouzlí úsměv na tváři

Kategorie: Andělé, Retro dekorace,

Chcete-li si udělat radost nebo potěšit  někoho malým dárkem, dřevěné postavičky jsou k tomuto účelu jako stvořené. Mnohdy malý dárek potěší mnohem víc než drahé dary, zejména když je věnovaný a vybraný s láskou.

 

Kategorie Houpací koně a Medvídci jsou plné krásných roztomilých dřevěných postaviček, které vykouzlí úsměv na tváři Vám, ale i osobě pro kterou je dárek určený.