Grilovací rošty na ohniště

Kategorie: Uncategorized,

Grilovací rošty na ohniště

 

Začíná léto a s ním přichází i moc příjemné “povinnosti” – oprášit venkovního posezení na zahradě a připravit jej na oslavy, grilovačky a setkávání s přáteli a rodinou. S tím souvisí i údržba venkovního ohniště.

 

Odzvonilo dobám, kdy jsme na zahradách měli ohniště ohraničené kamením a hromadu dříví ležící vedle. Taková ohniště jsou sice klasikou, hodí se ale spíše na kempování a vaší zahradě či terase bude slušet úhlednější ohniště, které s pečlivou údržbou vydrží dlouhé roky. Na tyto ohniště se můžete podívat zde: ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ.

 

Nad ohništěm můžete opíkat špekáčky, do křupava vypečený chleba nebo rohlík. Takové ohniště můžete ale proměnit i v grilovací království. Stačí vybrat ten správný grilovací rošt, který k zahradnímu ohništi bude sedět. V následujícím článku si tyto grilovací rošty představíme.

 

 Buddha jako symbol štěstí

Kategorie: Uncategorized,

Sošky Buddhy pro štěstí

 

Buddha je dokonale osvícená bytost, která dosáhla nejvyššího stupně poznání a pochopení všeho kolem nás. Buddha svým poznáním našel příčinu i dokonalé řešení všeho utrpení, a tak došel ke schopnosti naprosto univerzálního vcítění se do všech bytostí.

 

Symbol Buddhy je jedním z nejznámějších symbolů buddhismu, vyobrazovaný v mnoha různých podobách, například jako soška Buddhy. Tak jako tak je ale Buddha znám zejména jako symbol, který dodává pozitivní energii, přináší štěstí a klid a harmonizuje duši, tělo i mysl.

 

Sošky Buddhy jsou nádherným oživením interiéru či zahrady, které navíc přínaší mnohé benefity, jak bylo řečeno výše. Nechte se tedy v článku inspirovat různými soškami, které znázorňují tento symbol štěstí a klidu.

 

 Modely traktorů

Kategorie: Uncategorized,

Modely traktorů

Stane se vám občas, že si nevíte rady s dárkem pro své blízké nebo děti? Nezoufejte, retro modely jistě potěší každého! Modely traktorů udělají radost hlavně sběratelům originálních kousků nebo nadšenců do agro techniky.

 

Modely traktorů, aut či motorek nejsou jen originálním dárkem, ale skvěle slouží také jako stylové dekorace do interiéru – ať už do domácího prostředí nebo také do dobových hotelů a prodejen.

 Modely tramvají

Kategorie: Uncategorized,

Modely tramvají

 

Modelů tramvají a lokomotiv u nás v NOVAline najdete spoustu. Všechny se jistě zalíbí nadšeným sběratelům a fanouškům modelů techniky.

 

Modely tramvají nebo lokomotiv jsou skvělým způsobem, jak obdarovat svoje blízké – hlavně muže, tatínky nebo dědečky. Kovové modely udělají radost, vykouzlí úsměv na rtech a hlavně jsou velice stylovou a pěknou dekorací do bytu nebo na chalupu. V článku níže najdete některé modely tramvají a lokomotiv z naší nabídky, takže neváhejte a vybírejte!

 Kovové modely aut

Kategorie: Uncategorized,

Kovové modely aut

 

Hledáte krásný dárek k narozeninám pro svého muže, tatínka nebo dědečka? Kovový model auta bude ideální volbou! Modely aut nás vrací do bezstarostných dětských let, ale zároveň jsou velice stylovým doplňkem do interiéru.

 

Kovové modely aut úžasně vyniknou v obývacích pokojích nebo předsíních, zároveň můžou být skvělou volbou i ve stylových hotelech nebo prodejnách. V naší nabídce najdete velké množství kovových modelů aut – od taxíků po hasičská auta. Inspirujte se článkem níže.

 Porcelánové úchytky

Kategorie: Uncategorized,

Porcelánové úchytky

Porcelánové úchytky na nábytek

 

Díky porcelánovým nebo keramickým úchytkám můžete vdechnout svému starému nábytku nový život. V naší nabídce najdete nepřeberné množství úchytek s krásnými motivy, které změní vaše skříně či komody k nepoznání.

 

Úchytky se skvěle budou vyjímat jak ve vašem domově, tak na chalupě a zajistí obdivné pohledy všech návštěv.