Smaltované nádobí Sfinx

Smaltované nádobí Sfinx

 

Smaltovné nádobí zažívá velký návrat. Krásné vzpomínky z dětství na babiččiny kynuté buchty vytažené přímo z pece nebo trouby zanechaly velkou stopu na mnoha z nás, a proto máme tendenci se ke starým dobrým a osvědčeným věcem vracet. A není divu!

 

Smaltované nádobí je velice kvalitní společník v kuchyni s dlouhou životností. Hodí se jak při vaření, tak pečení nebo zadělávání těsta. Na českém trhu najdeme spoustu kvalitních výrobců a dodavatelů, jedním z nich je například prodejce smaltovaného nádobí Sfinx.

 Box na čaje

Boxy a krabice na čaje se třemi až dvanácti přihrádkami.   Jebnotlivé boxy na sáčky mají přesný rozměr balených sáčků.   Do každého z okýnek se vejde 6 – 12 jednotlivých sáčků.

 

Můžete tak pohodlně oddělit sáčky jednotlivých značek, nebo chutí.

 Rozprašovač na olej

Rozprašovač na olej, ocet, nebo vodu.

 

Rozprašovače které dodáváme jsou určené na rozprašování květin. Mezi nejoblíbenější motivy patří rozprašovače dek1978 z kolekce Garden a dek____ v různých odstínových provedeních.

 

Když jsem poprvé slyšel od zákazníků v prodejně, že používají rozprašovače na květiny na rozprašování oleje na saláty, nevěřil jsem tomu.  Časem jsem se ale s tímto využitím setkával stále častěji.  Vždyť vlastně proč ne. Skleněná nádobka jde snadno umýt v teplé vodě a silikonový dávkovač lze také snadno vyčistit.Vánoční stůl v rubínové barvě

Portugalská kolekce Pearl RUBI je opravdovou perlou v servírování.

 

Kolekci jídelních souprav, dezertních, mělkých, hlubokých a servírovacích talířů můžete vybírat v rozměrech 17 – 34cm.

 

Etažéry na dorty nebo ovoce můžete doplnit třípatrovými etažéry , třeba na vánoční cukroví.COSTA NOVA BEJA

Costa Nova – kolekce BEJA.

Venkovský vzhled ručně vyráběné kameniny.

 

Portugalská firma COSTA NOVA vyrábí ručním způsobem nádobí z kameniny. Výroba je ale vybavena nejmodernější technologií při vypalování a vytváření glasury.

 

Na nádobí jsou i patrné prohlubně od prstů hrnčířů.  Ruční výroba – nádobí s vysokou a dlouhodobou hodnotou.

 

Přesvěčte se o kvalitě nádobí od Costa Novy. Začněte třeba hrníčkem na kávu. Rázem si ji zamilujete a budete ji muset mít doma kompletní …

 

Stáhněte si katalog zde >>> KATALOG COSTA NOVA BEJACosta Nova Friso

Costa Nova kolekce Friso.

 

Vybírejte z odstínů bílé, šedé, olivové, nebo terakoty.

https://www.costanova.pt/en/collections_415.html?en%2F=&idl=5

 

Vychutnejte si zahradní pohoštění přátelů, na ručně vypalovaných výrobcích portugalské kolekce Friso.

 

Nelamte si hlavu nad počtem kusů.  U nás nemusíte pořizovat celou kolekci. Můžete si vybrat třeba i po jednom kusu od barvy …