Velký hrnek pro velkou žízeň

Velké hrnky

 

Ať už v létě nebo v zimě, hrnek oblíbeného čaje, kávy nebo kakaa vždycky přijde vhod. Navíc je ranní káva nebo čaj o páté krásným rituálem, kdy si můžeme dopřát klid a chvíle pouze pro sebe. Máte už ale velký hrnek, z kterého si můžete váš oblíbený nápoj pořádně vychutnat?

 

Velké hrnky nebudou ale pouze ozdobou vaší kuchyně. Hrnky jsou jedním z nejvděčnějších způsobů, jak obdarovat vaše přátele a rodinu, ať už na Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost. Nechte se proto inspirovat hrníčky z tohoto článku a třeba najdete ten svůj vysněný.

 COSTA NOVA BEJA

Costa Nova – kolekce BEJA.

Venkovský vzhled ručně vyráběné kameniny.

 

Portugalská firma COSTA NOVA vyrábí ručním způsobem nádobí z kameniny. Výroba je ale vybavena nejmodernější technologií při vypalování a vytváření glasury.

 

Na nádobí jsou i patrné prohlubně od prstů hrnčířů.  Ruční výroba – nádobí s vysokou a dlouhodobou hodnotou.

 

Přesvěčte se o kvalitě nádobí od Costa Novy. Začněte třeba hrníčkem na kávu. Rázem si ji zamilujete a budete ji muset mít doma kompletní …

 

Stáhněte si katalog zde >>> KATALOG COSTA NOVA BEJACosta Nova … podlehnete?

Hledáte způsob, jak oživit kuchyni a každý den si užívat krásně prostřený stůl? Není nic jednoduššího, než se nechat zlákat překrásnou portugalskou kameninou z městečka Costa Nova.

Kolekce vás nadchne svou elegancí, jednoduchými tvary, ale především svou úžasnou tyrkysovou barvou, která vám pokaždé připomene dovolenou u moře.Kohout nepatří jen do kurníku, pusťte ho i do své kuchyně

Snad  žádné venkovské stavení se dřív neobešlo bez vlastního hospodářství. Ať už šlo o pár slepic, nebo rozlehlý chov prasat, vždy byla tato zvířata domu na blízku. V dnešní době najdeme na zahradách místo zvířat spíš rozkvetlé záhony a pěstěné skalky, a tak nezbývá, nežZorganizujte kuchyni s keramikou Pride of Place

Suroviny na vaření zaberou v kuchyni celkem dost místa, a tak rozhodně není od věci vyřešit jejich ukládání prakticky. Do skříněk schováme kde co, ale proč nevyužít i otevřený prostor polic a pracovní desky. Musíme ale myslet na to, že všechno bude na očích a mělo by tedy být pěkné na pohled.Modrobílá kuchyně

Neobyčejné spojení barev, které však vytvoří v kuchyni příjemnou a uklidňující atmosféru. Modrobílá kuchyně není hned tak k vidění. O to víc bychom si s jejím zařízením měli vyhrát.

 

Nádobí, jídelní servis i textil spolu můžou skvěle ladit a tvořit tak dokonale sladěný prostor, ve kterém bude radost nejenom vařit, ale především žít.