Noční stolky k posteli

Noční stolky

 

Noční stolky jsou úžasně praktickými společníky do ložnice. Kdo z nás nepotřebuje odložit mobilní telefon, budík nebo oblíbenou knihu, když se chystáme ke spánku? A nejen to – noční stolky se hodí i pro ty z nás, kteří noční stolky používají nejen jako odkládací místo, ale třeba jako skrýš pro deníky, noční mlsání v podobě čokolády nebo cennosti.

 

Noční stolky ale nemusí plnit pouze praktickou funkci – jsou také skvělou možností jak oživit a ozdobit interiér. Proto v naší nabídce najdete noční stolky ze dřeva, které jsou jemné a romantické, hodící se například do interiérů ve vintage či Provence stylu, a nebo noční stolky s kovovými nožkami, které jsou jako vystřižené z minimalistických Skandinávských chaloupek.

 

 Zahradní lavice

Zahradní lavice pro vaše pohodlí

 

Kdo by nemiloval pobyt v přírodě, obzvlášť na zahradě? Hlavní ale je, cítit se na zahradě, terase či balkóně pohodlně a uvolněně. Ideálním společníkem pro vás tedy rozhoně bude zahradní nábytek, obzvlášť zahradní lavice či židle.

 

V naší nabídce najdete zahradní lavice v několika barvách i provedeních, například kovových nebo dřevěných, bílých nebo černých – zkrátka každý si určitě najde tu svoji vysněnou.

 

Zahradní lavice můžete umístit pod pergolu, na terasu nebo klidně mezi záhonky. Zahradní lavice vám umožní užít si chvíle venku v pohodlí a budou také skvělým a praktickým doplňkem při zahradních oslavách a grilovačkách.

 

 Zahradní nábytek

Kategorie: Zahradní nábytek,

Zahradní nábytek kovový

 

Zahradní nábytek  je téměř nepostradatelnou součástí každé zahrady či terasy. Umožňuje nám trávit chvíle na zahradě v klidu a pohodě.

 

Zahradní nábytek využijeme zejména v letních měsících při četných grilovačkách nebo posezeních s přáteli. Zahradní nábytek ale určitě najde využití i v jarních i podzimních měsících, kdy je počasí stále přívětivé a my si tak čas venku na zahradě můžeme užívat do posledních chvil.

 

Zahradní nábytek není jen praktickým pomocníkem domácnosti, ale při správném výběru bude i krásnou ozdobou a dekorací vaší zahrádky či balkónu a bude vám dělat radost nejen při zahradních oslavách. Na ukázku jsme pro vás dnes vybrali jeden z nejhezčích setů zahradního nábytku z naší nabídky.

 Home office

Home office – práce v pohodlí domova či zahrady

 

Je pro vás home office novou situací a úplně nevíte, jak s ní naložíte? Jste už v režimu práce z domova zběhlí? Tak či tak je skvělým nápadem využít krásné a teplé počasí venku a zařídit si home office pod pergolou na zahradě.

 

Uvidíte, že se vám režim home office zalíbí! Práce na čerstvém vzduchu přinese nové nápady, zvýší produktivitu a zmírní stres z práce. Pokud nemáte na práci na zahradě dostatečné vybavení, nemusíte zoufat. V naší nabídce najdete originální a praktický zahradní nábytek, komody na vaše složky i osvětlení, když se vám home office protáhne do večerních hodin.

 Ekologický teakový nábytek a dekorace |

Kategorie: Zahradní nábytek,

Teakové dřevo se v minulosti používalo na výrobu palub podí. Díky svým vlastnostem odolává s naprostou lehkostí vlhku a nepříznivým povětrnostním vlivům.

 

Pokud zvolíte teakové dřevo pro venkovní zahradní nábytek, bude vám sloužit dlouhá léta.

Jak ale správně udržovat například zahradní dřevěné sochy z teakového dřeva? Malé a šikovné taburety

Kategorie: Nábytek,

Malý sympatický kus nábytku, který nezabírá místo a je vždy v pohotovosti, připraven k posezení, případně k odložení. Využijte pro  nečekané návštěvy, ale také ve chvílích kdy chcete mít pohodu sami pro sebe. Jako podnožka ke křeslu nebo pohovce fungují perfektně.