Věšák na klíče

Věšáky na klíče

 

Každý z nás nosí při ruce klíče všude s sebou už od dětství. Někomu stačí dva, někdo nosí celý svazek. Komu z nás se ale nestalo, že by nevěděl, kde klíče má, nebo hůř, že je ztratil? Asi nikomu – každý takovou zkušenost máme. A nikdo se ráno při odchodu do práce či do obchodu nechce zdržovat hledáním klíčů po bytě. Možná vám chybí věšák na klíče.

 

Věšák na klíče je ideálním dekorativním předmětem do předsíně. A nemusí to být jen 4 obyčejné háčky připevněné ke stěně. V naší nabídce najdete spoustu typů věšáků na klíče od dřevěných k litinovým, s různými motivy nebo ornamenty.

 

Díky více háčkům na věšácích na klíče může mít ten svůj každý člen domácnosti a uvidíte, že vaše ranní odchody z domu budou mnohem rychlejší!

 

 Zahradní výlevka, nebo samostatný štít zahradního umyvadla?

Zahradní výlevka dek9749 v kompletním provedení, nebo samostatně po dílech.

 

Výroba: Slovensko

 

Pokud potřebujete pouze stylově umístit váš zahradní kohoutek umístěný v plotu, můžete samostatně pořídit pouze štít.  Ten lze přopevnit k zemi pomocí kotvících šroubů viz. obrázek.

 

Je potřeba předem připravit i přesné umísstění a zakončení vodovodního přívodu, aby odpovídal finálnímu umístění štítu.  Nevýhodou je vzniklá mezera potřebná pro dotažení spodních matic na kotvícím šroubu.

 

Druhý způsob je také možný a to zabetonováním kulatiny cca 20mm v místech spodních otvorů, při montáži nasazení na tyto kotvící kulatiny a dotažení štítu samotným kohoutkem.Zahradní vodovodní sloupek

Zahradní vodovodní sloupek pro očištění zeleniny, napouštění vody do konve na zalévání, nebo napuštění pitné vody do sklenice.

 

Vodovodní kohoutek zvolte podle účelu, ke kterému bude sloužit.  Pokud se jedná o pouou potřebu napojení hadice a občasné mytí rukou, stačí kohoutek s délkou cca 10cm.

 

Pokud ovšem budete kohoutek na vodu využívat pro napouštění konve, zvolte raději delší kohoutek se zobáčkem pro zavěšení konve.  Na tento drobný detail se často zapomíná a pak zbytečně dochází k poškození i samotné konve na zalévání. Díky delšímu zahradnímu kohoutku se nebude konev opírat o zeď a můžete ji nechat na venkovním vodovodním kohoutku nechat zavěšenou.Kovové modely letadel

Kovové modely letadel

 

Kovové modely letadel jsou vděčným dárkem pro všechny vášnivé sběratele retro modelů nebo milovníky českého i zahraničního letectví, převážně z doby 20. století.

 

Kovové modely letadel jsou navíc i nádherným doplňkem do interiéru – ať už do bytu nebo na chalupu, na čestném místě ve vitríně nebo na poličce. Určitě sklidí obdivné pohledy všech návštěv a vám vykouzlí úsměv na rtech.

 

Kovových modelů letadel nebo aut či lokomotiv najdete v naší nabídce velké množství, teď se můžete nechat inspirovat některými kousky ve článku níže.

 Modely tramvají

Modely tramvají

 

Modelů tramvají a lokomotiv u nás v NOVAline najdete spoustu. Všechny se jistě zalíbí nadšeným sběratelům a fanouškům modelů techniky.

 

Modely tramvají nebo lokomotiv jsou skvělým způsobem, jak obdarovat svoje blízké – hlavně muže, tatínky nebo dědečky. Kovové modely udělají radost, vykouzlí úsměv na rtech a hlavně jsou velice stylovou a pěknou dekorací do bytu nebo na chalupu. V článku níže najdete některé modely tramvají a lokomotiv z naší nabídky, takže neváhejte a vybírejte!

 Kovové modely aut

Kovové modely aut

 

Hledáte krásný dárek k narozeninám pro svého muže, tatínka nebo dědečka? Kovový model auta bude ideální volbou! Modely aut nás vrací do bezstarostných dětských let, ale zároveň jsou velice stylovým doplňkem do interiéru.

 

Kovové modely aut úžasně vyniknou v obývacích pokojích nebo předsíních, zároveň můžou být skvělou volbou i ve stylových hotelech nebo prodejnách. V naší nabídce najdete velké množství kovových modelů aut – od taxíků po hasičská auta. Inspirujte se článkem níže.