Velké venkovní nástěnné hodiny

Kategorie: Technická podpora,

Technická podpora:

dobrý den ,sháním venkovní hodiny na zeď,průměr 80-120cm.ani nemohu najít firmu která je vyrábí.děkuji za odpověď.

 

Nejprodávanější venkovní nástěnné hodiny naleznete pod tímto odkazem https://www.novaline.cz/venkovni-hodiny-s-vlhkomerem-a-teplomerem-38-cm

U tohoto a ostatních typů venkovních hodin je ciferník chráněn silikonovým těsněním a ani přímý déšť hodiny nepoškodí.  Ze zadní části venkovních hodin je kryt, který utěsňuje strojek hodin proti vlhkosti i prachu.

 Venkovní hodiny DEK3370

Kategorie: Technická podpora,

Venkovní hodiny DEK3370 mají průměr ciferníku 18cm a šířku 8,5cm.  Jejich kovová konstrukce má celkovou výšku 28cm.  Do prostoru zasahují 25,5cm.

 

Chod hodin zajišťují dva samostatné hodinové strojky Quartz, poháněné tužkovými bateriemi.

 

Kovovou konzoli hodin lze připevnit velice snadno dvěma samořeznými šroubky do dřeva.

 

 Venkovní nástěnné hodiny 3369

Kategorie: Technická podpora,

Venkovní nástěnné hodiny 3369 jsou vhodné i pro venkovní umístění, například pod zastřešenou pergolu našeho letního posezení.   Dva samostatné hodinové strojky Quartz jsou opatřeny plastovými kolečky a tak mohou být vystaveny i větší vzdušné vlhkosti, než běžné strojky s mosaznými kolečky.

 

Průměr ciferníku u tohoto typu je cm 25,5cm a šířka 8cm. Při výměně baterií stačí odklopit západku mezi dvěma díly hodin.

 

Celková výška konstrukce s ciferníkem je 36cm a od zdi do prostoru zasahují 35cm.

 Oboustranné hodiny kovové bílé DEK3106

Kategorie: Technická podpora,

Oboustranné hodiny kovové bílé mají průměr ciferníku 25cm a šířku 8cm.

 

Pro připevnění jsou připraveny dva otvory pro vruty do průměru 4mm.   Celková výška ciferníku a konzole je 38,5cm a od zdi zasahují do prostoru 36cm.

Materiál: plech, kov,

 

Chod hodin zajišťují dva samostatné hodinové strojky Quartz, poháněné tužkovými bateriemi.Nástěnné hodiny s velkým ciferníkem

Kategorie: Technická podpora,

Nástěnné hodiny 38,5x36cm.

 

Ciferník plechových hodin o průměru 23cm a šířce 8cm je zavěšen na kovové konzoli o celkové výšcě 38,5cm a do prostoru zasahují 36cm.

 

Připevnění je velice snadné pomocí dvou připravených otvorů v hodní a dolní části. K připevnění stačí dva vruty do dřeva 3,5mm

 

 Venkovní hodiny Cathedrale DEK3368

Kategorie: Technická podpora,

Venkovní hodiny Cathedrale de Charires FRANCE mají průměr ciferníku 18cm a šířku 7cm.

 

Jejich konstrukce je kovová a tělo hodin plechové. Celková výška závěsu je 28cm a do prostoru zasahují 30cm.  Připevnění na zeď je velice snadné pomocí dvou otvorů, které jsou připraveny na vruty o průměru do 3,5mm.