Dřevěné vánoční ozdoby

Stromečky, vločky, hvězdičky, baňky …. dřevěné vánoční ozdoby mohou mít nespočet tvarů a podob. Kromě těch klasických milujeme i ozdoby ve tvaru bruslí nebo lyží.Skleněné vánoční ozdoby

Už tradičně patří na vánoční stromeček skleněné ozdoby ve tvaru baněk a různých vánočních motivů. Vznášející se skleněné ozdoby působí mezi větvemi stromku velmi elegantně. Někdo zůstává při zdobení věrný pouze klasickým baňkám, jiní se nebojí kombinace skleněných, dřevěných i háčkovaných ozdob.Tradiční háčkované vánoční ozdoby…bez nich to nebude ono

Oslavte Vánoce v lidovém stylu a ozdobte stromeček tradičními ozdobami z přírodních materiálů a nezapomeňte také na háčkované ozdoby. Zůstaňte věrni klasickým barvám – červené, bílé a zelené.5 TIPŮ na spokojené Vánoce

Aby Vánoce byly opravdovými svátky pohody a klidu, musíme se na ně dobře a včas připravit. Na Štědrý den už toho moc nestihneme a zbytečně tak můžeme udělat doma dusno.  S trochou nadsázky řečeno samozřejmě. Sepsali jsme pro Vás několik tipů na vánoční výbavu, které je dobré mít na paměti.

 

A na co tedy při přípravě nezapomenout?Dřevěné vánoční ozdoby

Stromeček bez vánočních ozdob jakoby nebyl. Pokud toužíte po atmosféře rustikálních venkovských Vánoc neměly by vám chybět především ozdoby z přírodních materiálů.
Letos jsme pozornost zaměřili na lehké dřevěné vánoční ozdoby, které nezatíží větve stromečku a mezi větvemi budou krásně zářit. Výběr proto padl na dřevěné placky s motivem vloček v kombinaci bílé a přírodních tónů dřeva.

 Vonné vosky do aromalampy

Podzim a zima jsou tím nejlepším obdobím pro neustálé pálení svíček a rozpouštění vonných vosků. Plamínek svíčky vytváří kouzelnou atmosféru a vůně zahalí celý Váš domov.

 

Vonné vosky jsou velmi oblíbené pro provonění celého domu či bytu – jsou to takové interiérové parfémy. Výhodou vonných vosků je krásná dlouhotrvající vůně, jednoduché použití a jejich příjemná cena. Vonné vosky si můžete pořídit hned v několika vůních a ty pak používat buď samostatně nebo je společně kombinovat.