Zahradní umyvadla
virtuální prohlídka od Google
dóza na brambory
banner prodejna
Banner - Bydlet jako cestovatel ČT1
CZ - banner chalupářství se vrací
Ať už zařizujete interiér Vašeho domu, bytu či víkendového obydlí, nebo hledáte vhodný dárek pro Vaše blízké, jistě se Vám v hlavě honí spousta otázek.
Co když se mi dekorace nebude nakonec hodit?
Co když nebude odpovídat mým představám?
Co když vyberu jako dárek něco, co se jim do interiéru nebude hodit?
Co když vyberu špatný odstín?

Tyto obavy můžete u nás hodit za hlavu! Jelikož děláme naši práci s láskou a nadšením, nejenom že Vám rádi s výběrem poradíme a zodpovíme veškeré dotazy týkající se upřesnění materiálu, barvy a jiných detailů, které při výběru rozhodují. Chceme však především sdílet radost a nadšení z bytových doplňků společně s Vámi!

30- ti denní ZÁRUKA NA VRÁCENÍ PENĚZ

Proto Vám nabízíme možnost 30-ti dnů na vrácení zboží bez udání důvodu. Pokud tedy máte pocit, že jste při výběru přece jen šlápli maličko vedle, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat na naší infolince a společně vrácení zboží rychle vyřešíme. Pečlivě zabalené zboží poté můžete odeslat zpět na naši adresu a my Vám obratem zašleme částku na Váš účet.

Vaši radost z nákupu považujeme za naši zodpovědnost!

Karásek Zbyněk
jednatel

Infolinka +420 603 516 346
(PO-PÁ 8:00-16:30hod)***

Stále ještě váháte? S výběrem Vám rádi poradíme my a s případnými obavami před nákupem na internetu Vám jistě pomohou veřejná hodnocení našich zákazníků na www.zbozi.cz a www.heureka.cz

novaline

Přečíst další hodnocení zákazníků na Zboží.cz ►►►

novaline

Přečíst další hodnocení zákazníků na Heuréka.cz ►►►