Zahradní umyvadla
virtuální prohlídka od Google
dóza na brambory
banner prodejna
Banner - Bydlet jako cestovatel ČT1
CZ - banner chalupářství se vrací

Vánoční dekorace do bytu

 

Vánoce se blíží a s nimi i příjemná "povinnost" dostat sebe i náš byt či dům do té pravé vánoční atmosféry. A co je lepším způsobem než se obklopit krásnými vánočními dekoracemi?

 

Například andělské zvonění k Vánocům téměř neodmyslitelně patří. Stačí zapálit svíčku a pozorovat krásné odlesky stříbrných vloček.

Andělské zvonění

 

Krásnou vánoční dekorací jsou také keramické domečky na svíčku. Zapalte uvnitř svíčku a nechte se unášet kouzelným tlumeným světlem, které bude vycházet skrz okénka.

 

Keramický domeček na svíčku

 

Pokud si potrpíte na něžné dekorace jako jsou například sošky, pak jistě nepřehlédněte sošky andílků různých barev, materiálů a velikostí. Na Vánoce budou ideální například tyto andělské LED sošky - tedy kombinace světelné dekorace a sošky andílka.

 

LED soška anděla

 

Co by to bylo za Vánoce bez krásně nazdobeného stromečku? Někdy nás ale může potrápit spodní část s nezvhledným stojanem. Jak ale udělat aby byl stromeček dokonalý? Vedle ozdob nám může pomoci také krásný bílý kryt na stojan vánočního stromku. Zakryje nedokonalosti v dolní části a přispěje k nádhernému výslednému dojmu.

 

Kryt na stojan vánočního stromku