Zahradní umyvadla
virtuální prohlídka od Google
dóza na brambory
banner prodejna
Banner - Bydlet jako cestovatel ČT1
CZ - banner chalupářství se vrací

Velikonoční dekorace domácí výroba

 

Hledali jsme pro Vás nejzajímavější tipy na výrobu velikonočních dekorací z věcí,které už v domácnosti k ničemu neslouží.  Mašlička, špejle, papírový podtácek z letního grilování, mašlička, jakékoliv lepidlo ...

 

Zaujal nás např. Krajkový zajoch pro děti, na portálu promaminky.cz

 

velikonoce

 

 

Velikonoční dekorace a ozdoby

 

Z velikonočních symbolů zajíčka, slepičky, kříže, vajíčka a beránka se můžete inspirovat na novaline.cz/velikonocni-dekorace

 

 

Velikonoční dekorce

 

Velikonoční dekorace zajíci

Velikonoční dekorace zajíci

 

U zajíců můžeme vybírat z mnoha typů, velikostí a materiálů.  Přes keramické postavičky zajíců, ke kterým stačí pouze zasadit trochu ovsa, nebo prosa, který nám vytvoří krásnou zelenou kulisu k vystaveným dekoracím, můžeme vybírat i z plnobarevných šitých postaviček zajíců, které můžeme vystavit i celoročně. 

 

Velikonoční dekorace zajíci

 

Velikonoční dekorace domácí výroba

 

12 nápadů na velikonoční dekorace za hubičku

Velikonoční dekorace domácí výroba

 

 

Zaujalo nás na stránkách jaksiudelat.cz 12. tipů na velikonoční dekorace za hubičku, kde naleznete opravdu jednoduché návody na výrobu dekorací a ještě u toho zabavíte skvěle Vaše děti. 

 

Zajíc z papíru na vchodové dveře, postavičky z roličet od toaletního papíru, nebo jen vystřihnout na žlutém a zeleném barevném papíru zajíčky a slepičku a tímto papírem omotat dózu na potraviny. 

 

Pak již stačí ovázat mašlí a je sváteční výzdoba připravena.

 

 

Veselé Velikonoce

 

Ať už Velikonoce oslavujete se vším všudy, nebo raději odjedete na svoji chalupu a využijete prodloužený víkend k odpočinku, přejeme Vám šťastné, bujaré a veselé Velikonoce!

 

Veselé Velikonoce